Eesti newfoundlandi koerte klubi
EST   ENG
   
 
 
 

UUDISED:

Vetelpäästetrennid 2017 suvel

Newfoundlandi koerte kutsikad kennelis Newfound Treasure!

Newfoundlandi koerte kutsikad kennelis Estfoundland!

 

print

5. juuni 2015

Newfoundlands Speciality (31.05.2015) results

Kohtunik / Judge ANGEL MAESTRO LAFUENTE

31.05.2015

ISASED BEEBIKLASS 4-6 K / MALES BABY CLASS 4-6 M
1. WATERBEAR FERDINAND - VL 1, EAH, TPB
2. WATERBEAR FREDERICK - VL 2
EMASED BEEBIKLASS 4-6 K / FEMALES BABY CLASS 4-6 M
3. WATERBEAR FIDEELIA - VL 1 
4. WATERBEAR FIONA - L 2 
ISASED KUTSIKAKLASS 6-9K / MALES PUPPY CLASS 6-9 M
5. DREAMING WITH THE DIVIRGENT JUODA SVAJA - puudus 
6. NEWFOUND TREASURE ENTIRELY EMINENCE - VL 2
7. NEWFOUND TREASURE ESPECIAL EMCEE – VL 1, EAH, VSPK
EMASED KUTSIKAKLASS 6-9K / FEMALES PUPPY CLASS 6-9 M
8. DREAM IS SOMETHING ROYAL JUODA SVAJA - puudus 
9. NEWFOUND TREASURE ELEGANT ENCHANTER – VL 2
10. NEWFOUND TREASURE ENDLESS ENIGMA – L 5
11. NEWFOUND TREASURE EXPECTED ESTERINA – VL 3
12. NEWFOUND TREASURE EXQUISITE EMERALD – VL 4
13. WAVE SEEKER'S ONCE IN A BLUE MOON – VL 1, EAH, TPK
ISASED JUUNIORIKLASS / MALES JUNIOR CLASS
14. BOSSA´N MAGIC SIMPLY SURVIVOR - VH 
15. ESTFOUNDLAND DANCING FREDDY - VH
16. GRANDBEAR WOW SMOOCH LIBETRY - SP 1, SK, Jun Sert, VSPJ, PI 4
17. MY BLACK BEAUTY ARAGON MELANITE – SP 3
18. MY BLACK BEAUTY ARCHIE KYANITE – SP 2, SK
19. MY BLACK BEATY APACHE SUNSTONE – VH 4 
20. LOUNATUULEN MANGNUM - puudus 
ISASED NOORTEKLASS / MALES INTERMEDIA CLASS
21. ESTFOUNDLAND DANCING KING - puudus
22. DARBYDALE'S DANCES TO THE WAVESEEKERS – SP 1, SK, Sert, PI 1, TP ( Club Winner´15)
23. MIDNIGHT LADY'S B-CREM DE LA CREME GRAND – SP 3, SK 
24. PRIVATE CAST TABLETALK TOPIC – SP 2, SK PI 3
ISASED AVAKLASS / MALES OPEN CLASS
25. ADONIS – VH 4
26. LARGER THAN LIFE KILNIOJI SIRDIS, - SP 1, SK
27. NEWFOUND TREASURE CREDIBLE CABALLERO – SP 2
28. VINCENTE WAHANASATTA – VH 3
ISASED TŠEMPIONIKLASS / MALES CHAMPION CLASS
29. ASSOS OF THE DARK QUEEN CASTLE – SP 4
30. BOWATER'S BRAVEHEART - puudus
31. WATERBEAR DARWIN – SP 3 
32. WAVE SEEKER'S FLY ME TO THE MOON – SP 2, SK 
33. WAVE SEEKER'S MOON RIVER – SP 1, SK, PI 2 
ISASED VETERANIKLASS / MALES VETERAN CLASS
34. LIGHT OF NEW DAWN CARRIBEAN CLIPPER – VH 1
EMASED JUUNIORKLASS / FEMALES JUNIOR CLASS
35. BOSSA N MAGIC SHURLEY SYMPHONY - VH
36. DAR SVEZY DICTUM FACTUM, - SP 
37. ESTFOUNDLAND DANCING ANGEL, - SP 4, SK
38. ESTFOUNDLAND DANCING FLUFFY, - puudus 
39. ESTFOUNDLAND DANCING SERAFINA - SP 3, SK
40. ESTFOUNDLAND DANCING SONNY, - SP 
41. EVENT HORIZON KILNIOJI SIRDIS, - SP 2, SK
42. LOUNATUULEN - VH
43. TRUELOVEAT CISME´S MIDNIGHT BEAR – SP 1, SK, Jun Sert, TPJ
EMASED NOORTEKLASS / FEMALES INTERMEDIATE CLASS
44. ESTFOUNDLAND DANCING ALICE, - SP 2, SK
45. ESTFOUNDLAND DANCING GLORIA, - SP 1, SK, PE 4
EMASED AVAKLASS / FEMALES OPEN CLASS
46. NEWFOUND TREASURE CHARMING CARITA – SP 3, SK
47. NEWFOUND TREASURE DEARLY DOLLY - puudus
48. ZONE OF LOVE NUO OZO KALVU, - SP 1, SK, PE 3
49. WAVE SEEKER'S MAYBERRY – SP 2, SK
EMASED TŠEMPIONIKLASS / FEMALES CHAMPION CLASS
50. NEWFOUND TREASURE BRIGHTY BONNIBEL – SP 2
51. WATERBEAR DEEDEE – SP 3
52. WAVE SEEKER'S GOODNIGHT – SP 1, SK, Sert, PE 2
EMASED VETERANIKLASS / FEMALES VETERAN CLASS
53. BLACK IMP BRITTANY BRASSY – VH 2
54. ZANELLON SUNRISE GIRL – SP 1, SK, TPV, PE 1, VSP ( Club Winner´15) 
KASVATAJAKLASS / BREEDER CLASS
55. NEWFOUND TREASURE – EAH, 2
56. WAVE SEEKER'S – EAH 1
JÄRGLASTEKLASS / PROGENY CLASS
57. BOWATER'S BRAVEHEART - puudus
PAARIDE VÕISTLUS / BRACE COMPETITION
58. ASSOS OF THE DARK QUEEN CASTLE & ZANELLON SUNRISE GIRL – TP paar
59. PRIVATE CAST TABLETALK TOPIC & TRUELOVEAT CISME´S MIDNIGHT BEAR - puudus
LISAVÕISTLUSED / ADDITIONAL COMPETITIONS
JUUNIOR HÄNDLER / JUNIOR HANDLER 14-17.A.
1. Triinu Mäemets, Eesti - 1
SEENIOR HÄNDLER/ SENIOR HANDLER 18+ a/
1. Eneli Sööt, Eesti - 1
2. Reine Ader, Eesti - 2

 

logi sisse

DETSEMBER 2017
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« November Jaanuar »